Facebook Twitter Mail Türkçe İngilizce

Hakkımızda


        Fİrmamız plastik enjeksiyon kalıpları imalatı yapmak üzere 1975 yılında istanbul'da kurulmuştur. 1980 yılında bünyesine plastik enjeksiyon makineleri katarak kozmetik sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Maksimum hassasiyet mimimum hata prensibi ile üretilen kalıplar sayesinde firmamız sektörde söz sahibi olmuştur. Kaliteli bir ambalaj için gerekli kalıpları, bünyemizde son teknoloji makinelerle üreterek müşterilerimize hızlı çözümler sunmaktayız. 30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile beklentileri üst düzeyde karşılamaktayız.

 

        Klasikten moderne onalarca ambalaj çeşidi ile müşterilerimize sunduğumuz ürün koleksiyonuna Ar-Ge departmanımızca sürekli yenileri eklenmektedir. Firmamız uluslararası kalite normlarına göre üretim yaptığını sahip olduğu ISO 9001 kalite sistem belgesi ile ispatlamıştır.

      

        İç pazarda önde gelen kozmetik imalatçılarının tedarikçişi konumunda olan firmamız, yurt dışına da kozmetik ambalaj malzemesi ihraç etmektedir.

 

       Hedefimiz mevcut kalitemizi daha da geliştirip, uluslararası arenada firmamızı tanıtmak ve global bir marka olmak için çalışmaktadır.